Bandırma Masaj Salonu - Bandırma Şifa Terapi Solunu - Bandırmada masaj salonları

S.S.S

Sıkça Sorulan Sorular

Tedaviye yönelik hiçbir uygulama yapmamaktadır. Son yıllarda artan yoğun yaşam temposu kişilerin kendilerine özen göstermeleri gereğini de arttırmıştır. Bu tip rahatsızlıklarda aroma terapi ve sultan masajı gibi masaj türleri uygundur.Bu bilinçteki kişilerin birinci tercihi hem fiziksel hem zihinsel dinlenmeyi hızla ve etkili şekilde sağlayan yöntemlerdir ki bu yöntemlerin başında masaj terapisi gelir. Fiziksel ve zihinsel yorgunluktan etkili şekilde arınabildiğiniz zaman bağışıklık sistemi güçlenir. Bu da hastalıklara karşı direnci arttırdığı gibi, bir hastalıkla savaş durumundaki kişilerin de gördükleri tıbbi tedaviden daha fazla ve çabuk yarar görmelerini sağlar.
Uyguladığımız masajların birbirine göre üstünlükleri yoktur. Kişilerin ihtiyaçları ve tercihleri onlar için hangisinin daha iyi geleceğini belirler. Eğer hangi masajı seçeceğiniz konusunda tereddüdünüz varsa, randevu alırken şifa merkezimiz yetkilisine danışabilir ve aldığınız bilgilere göre seçiminizi yapabilirsiniz.
Evet. Herhangi bir sağlık sorununuz varsa, masajın yararlı veya zararlı olup olmadığını ilgili doktorunuza danışmalısınız.Şifa merkezimiz herhangi bir tıbbi muayene-teşhis-tedavi ve yönlendirme yapılmamaktadır. Bizden randevu alarak masaj yaptırmak isteyen kişilerin masaj yaptırmaya engel bir durumları olmadığı kabul edilmektedir.
Hayır. Birden fazla seans alımlarımızda fiyat indirimi uygulanmaktadır.
Masaj vücudumuzun bir ihtiyacıdır. Kesinlikle lüks değildir. İhtiyaçlar kişilerin yaşadıklarına bağlı olarak farklılık gösterir. Bazı yoğun tempolu dönemlerde bir kaç gün arayla masaj ihtiyacımız olabilirken, bazı dönemler birkaç hafta arayla ihtiyaç olabilir. Ne zaman masaja ihtiyacınız olduğunu vücudunuza sorun, en doğru cevabı alacaksınız.